ימי הולדת לילדים דתיים / ימי הולדת לילדים חרדים

ימי הולדת לילדים דתיים / ימי הולדת לילדים חרדים

תוכנית מיוחדת ליום הולדת לילד חרדי או יום הולדת לילד דתי כאשר החוגג/ת הוא מרכז האירוע. התוכנית כוללת: מופע קסמים של בצלאל הקוסם (מצחיק עד דמעות) עם טריקים שהילדים עוד לא ראו - הצגת בלונים ומשחק התוכי (מצחיק עוד יותר).

נופשים למגזר הדתי והחרדי

נופשים למגזר הדתי והחרדי

קראתי מאמר שכתב קוסם "לא דתי" הממליץ לכל קוסם לחבוש כיפה באירועים של דתיים, בבחינת "ברומא תהיה רומאי". האמת שהמלצה זו היא מאוד נכונה, אבל לי יש המלצה אחרת למארגני נופשים לציבור הדתי והחרדי: למה שלא תביאו רומאי אוטנטי במקום להביא אחד מחופש, שצריכים להסביר לו שהקהל הוא דתי, ושצריך לשמור על שפה תואמת, וכו', וכו'? כשם שדואגים על הכשר מהודר, ועל גדרי צניעות הכי מתאימים לציבור הבא לנפוש אצלכם, יש מקום לדאוג שגם התוכניות יהיו מתאימות ביותר, ולא רק לגבי התוכן שיהיה ראוי לציבור שומר תורה ומצוות, אלא שגם המפעיל או האמן יהיה דמות חיובית מבחינה רוחני. האמן הוא הדמות שבמשך שעה שלמה יבדר את הקהל שלכם ויגרום להם הרגשה של ערכה והזדהות. אצלנו תקבלו קוסם חרדי שלומד בכולל ומכיר את המגזר מבפנים, בלי סיכון של פליטות פה חלילה, או דברים לא מתאימים, ובנוסף גם תקבלו מופע מקצועי המתאים לכל הגילאים ועם הרבה הומור השייך לקהל שומרי תורה ומצוות. ממה שאני שומע מאנשים שבאים אלי לאחר המופע, יכול לומר לכם בבטחה שהאורחים שלכם ירגישו הרבה יותר נוח עם קוסם מאנ"ש.

מוסדות דתיים וחרדיים

מוסדות דתיים וחרדיים

מבחר של מופעי קסמים למוסדות ולכל הגילאים, מגיל 4 עד 120 (לפני גיל 4 לא שייך כי אין לנו שירות בייביסיטר, וגם אחרי גיל 120 לא שייך כי אין למי לתת שירות). יש לנו כמה מופעים שונים להציע למוסדות, כך שאם אותו מוסד שכבר הופענו אצלו רוצה להזמין אותנו שוב, יקבל מופע שונה לגמרי ממה שראו בפעמים הקודמות, קסמים שונים, בדיחות שונות, רק הקוסם הוא אותו קוסם (יש אפשרות שהקוסם יחליף את העניבה בתוספת מחיר). לגיל הרך המופע מתבסס על קסמים (טריקים) פשוטים להבנה והרבה צחוקים. אצל ילדים יותר גדולים יש קסמים יותר משוכללים עם קטעי טלפתיה (קריאת מחשבות), ואמנות החושים. במופעים יש הרבה שיתוף פעולה עם הקהל, לא רק הילדים מוזמנים לעלות לבמה, אלא גם צוות המוסד. מופעים מיוחדים למוסדות חינוך מיוחד בכל הרמות. המלצות מכל סוגי מוסדות: גני ילדים, תלמודי תורה, בתי יעקב, ממ"ד, ישיבות קטנות וגדולות, בתי אבות, חינוך מיוחד, קירוב רחוקים, נוער.

אירועים משפחתיים למגזר הדתי והחרדי

אירועים משפחתיים למגזר הדתי והחרדי

כשמדברים על מופע משפחתי, אני יכול לספר לכם מראש שבמשך המופע נצטרך לעשות הפסקות כמה וכמה פעמים על מנת לתת זמן לקהל להפסיק להתגלגל מצחוק, להירגע ולחזור לעצמו. כשמזמינים לבמה מבוגר אחד מהמשפחה ומלבישים אותו כמו קוסם ע"מ שהוא יעשה את הקסמים, ולכל אחד מהמשפחה כולל חמותו יש מה לומר, אז תכינו את הטישו כדי לנגב את הדמעות. הייחודיות שלנו היא להפעיל ילדים ומבוגרים כאחד, וזה מה שמוציאים באירועים משפחתיים, (כגון ברית ובריתה, חלאק'ה, בר מצווה, חתונת הכסף והזהב שיש מי שחוגגים שניהם ביחד כדי לחסוך, וורט, אירוסים, שבע ברכות, יום הולדת למבוגר, מסיבת חנוכה משפחתית, וכו'), שבהם יש צורך לבדר גם את המבוגרים וגם את הילדים ואת שניהם ביחד עם קסמים וצחוקים המתאימים לכל גיל.

אירועים קהילתיים למגזר הדתי והחרדי

אירועים קהילתיים למגזר הדתי והחרדי

המצב באירועים קהילתיים היום, שהקוסם מופיע לפני קהל גדול ובתוכם ילדים שלומדים במוסדות שונים, ומרוב מופעי קסמים שכבר ראו, אפשר לומר שבין כולם כבר מכירים כמעט את כל הקסמים והרוטינות שהקוסמים עושים בארץ, אז איך אפשר לעשות משהו חדש שאף אחד עוד לא ראה? אחת מהמטרות ששמתי לעצמי כשהתחלתי לעבוד בארץ היא להגיש קסמים ורוטינות שלא רואים בארץ. לצורך זה חקרתי במשך זמן, אלו דברים קוסמים אחרים עושים בארץ ויצרתי רוטינות משלי בכיוון שונה לגמרי. למשל, אם בחו"ל הייתי מופיע עם יונים כמו רוב הקוסמים, כאן בארץ החלטתי שאין יותר יונים, במקום זה אני אופיע עם דגי אקווריום. לא רק לגבי הקסמים הבאתי סגנון חדש לארץ, אלא שגם ההומור שאני מגיש הוא בסגנון מאוד מקורי. אל תצפו שאני אגדיר במילים את סגנון ההומר שלי כי כבר כמה שנים שאני מנסה לנסח אותו בלי הצלחה, פשוט צריכים לראות ולוודא שזה סגנון מאוד מוצלח שעוד לא הכרתם.